Maľované obrazy na stenu

Maľované obrazy na stenu

Prečo si vybrať len jeden obrázok, ak máte obrazy na stenu možnosť vybrať si niekoľko obľúbených momentov? Pomocou tohto rámčeka máte k dispozícii šesť fotografií a môžete sa rozhodnúť, či chcete obrazy na stenu zavesiť rámček na výšku alebo na šírku. Ušľachtilý matný čierny drevený rám zvýrazní krásu Vašich snímkov. Potom zoberte fotografiu a umiestnite ju do extravagantného rámčeka. Zrkadlový efekt robí všetko ešte zaujímavejším a vznešený dizajn naozaj vyhovuje každému štýlu nábytku.

 

Obrazy na stenu kvety

Obrazy na stenu kvety

Z našej súčasnej ponuky je teno veľmi štýlový a moderný rám, ktorý skutočne vyhovuje každému domácemu štýlu. Rámček môžete zavesiť obrazy na stenu buď na výšku, alebo na šírku. Nedovoľte, aby vaše fotky zostali v zásuvkách. Diskrétna kresba dreva v kombinácii s priesvitnými farbami a hodvábnym lesklým povrchom dáva drevenému rámu nenápadný šarm.

 

Hama vyrába obrazové rámiky vo vlastných továrňach v rámci Európskej únie neďaleko Brna v Čechách. Pri príležitosti 75. výročia založenia spoločnosti bola v roku 1999 otvorená vlastná výroba. Obrovská kapacita úložiska, optimalizované pracovné postupy a automatizovaný tok tovaru v Hame zabezpečí Vám ako zákazníkovi  rýchle dodanie v priebehu niekoľkých dní.