Fotorámiky na stenu

FOTORÁMIKY

Ozdobte svoj domov svojimi obľúbenými obrázkami a fotografiami.  Rám vám ponúka možnosť vytvoriť individuálny a variabilný dekoratívny prvok vo vašom interiéri.

 

Prečo si vybrať len jeden obrázok, ak máte možnosť vybrať si niekoľko obľúbených momentov? Pomocou tohto rámčeka máte k dispozícii šesť fotografií a môžete sa rozhodnúť, či chcete zavesiť fotorámiky na výšku alebo na šírku. Ušľachtilý matný čierny drevený rám zvýrazní krásu Vašich snímkov. Jemný dizajn rámu zaisťuje, že sa motív dostane do popredia. Rám je vyrobený z kvalitného dreva.

 

Fotorámiky na viac fotiek

fotoramiky na viac fotiek

Hama vyrába obrazové rámiky vo vlastných továrňach v rámci Európskej únie neďaleko Brna v Čechách. Pri príležitosti 75. výročia založenia spoločnosti bola v roku 1999 otvorená vlastná výroba. Obrovská kapacita úložiska, optimalizované fotorámiky pracovné postupy a automatizovaný tok tovaru v Hame zabezpečí Vám ako zákazníkovi  rýchle dodanie v priebehu niekoľkých dní.

 

Výhoda pre vás: trvalo vysoká kvalita cenovo dostupných rámov. Už viac ako desať rokov ponúkame drevené rámy Hama, ktoré presviedčajú našich zákazníkov svojim veľmi priaznivým pomerom ceny a kvality. Prírodný dizajn rámu z dreva, široký sortiment profilov a farebné prevedenia ocení mnoho našich zákazníkov. Hama rámy sú vhodné pre fotografie, plagáty, grafiku a mnoho ďalších typov obrázkov a sú vždy dobrou voľbou, ak hľadáte zaujímavý dizajn. Jemný dizajn rámu zaisťuje, že sa motív dostane do popredia. Rám je vyrobený z kvalitného dreva.