Drevené fotorámiky na stenu

Fotorámiky na stenu

Fotorámiky na stenu ozdobte svoj domov svojimi obľúbenými obrázkami a fotografiami: Rám vám ponúka možnosť vytvoriť individuálny a variabilný dekoratívny prvok vo vašom interiéri.

 

Kovový vzhľad je stále populárny a obľúbený v tejto sezóne. Tento nádherný rám obrazu by mohol byť skvelým fotorámiky na stenu doplnkom v elegantnom striebornom vzhľade, ktorý dá vášmu domovu nevšedný šarm.

 

Tento obrazový rám z bieleho dreva je práve to správne, čo krásne ukáže na stene! Vyzdobte steny, dvere, police alebo skrinky s týmto dekoratívnym rámom ktorý môže byť kombinovaný so všetkými farbami.

Fotorámiky na stenu biele

Fotorámiky na stenu biele

Z našej súčasnej ponuky je teno veľmi štýlový a moderný rám, ktorý skutočne vyhovuje každému domácemu štýlu. Položte svoje obľúbené fotografie a obrázky na stôl alebo na poličku pomocou týchto elegantných rámikov. Kvalitný materiál a vynikajúce spracovanie vytvárajú mimoriadne vznešený vzhľad.

 

Rámček môžete zavesiť obrazy na stenu buď na výšku, alebo na šírku. Nedovoľte, aby vaše fotky zostali v zásuvkách. Diskrétna kresba dreva v kombinácii s priesvitnými farbami a hodvábnym fotorámiky na stenu lesklým povrchom dáva drevenému rámu nenápadný šarm.