Fotorámik na stenu

fotorámik na stenu

Drevený rám zapôsobí svojim nostalgickým šarmom, ktorý je zdôraznený najmä kombináciou dreva a zlata.

Fotografické rámčeky v menších formátoch sú vybavené čiernou zadnou stenou a podperou – možno ich postaviť na stôl.

 

Séria rámov Oregon v dvoch profilových šírkach sa hodí so svojou polkruhovou lištou  a mnohými farbami a povrchovými úpravami pre fotografie, kresby, akvarely a plagáty. Skutočné štandardné rámy, vhodné pre mnoho príležitostí. Pomocou tohto rámčeka máte k dispozícii šesť fotografií a môžete sa rozhodnúť, či chcete zavesiť fotorámik na výšku alebo na šírku. Ušľachtilý matný čierny drevený rám zvýrazní krásu Vašich snímkov. Jemný dizajn rámu zaisťuje, že sa motív dostane do popredia. Rám je vyrobený z kvalitného dreva.

 

Fotorámik na viac fotiek

fotoramik na viac fotiek

Hama vyrába obrazové rámiky vo vlastných továrňach v rámci Európskej únie neďaleko Brna v Čechách. Pri príležitosti 75. výročia založenia spoločnosti bola v roku 1999 otvorená vlastná výroba. Ukážte svoje obľúbené fotografie, detské umenie alebo spomienky z pekných výletov zmiešaním a zosúladením fotoramik všetkých našich rámových štýlov, farieb a textúr.

Obrovská kapacita úložiska, optimalizované pracovné postupy a automatizovaný tok tovaru v Hame zabezpečí Vám ako zákazníkovi  rýchle dodanie v priebehu niekoľkých dní.

 

Výhoda pre vás: trvalo vysoká kvalita cenovo dostupných rámov. Už viac ako desať rokov ponúkame drevené rámy Hama, ktoré presviedčajú našich zákazníkov svojim veľmi priaznivým pomerom ceny a kvality.