Fotorámčeky na stenu

fotorámiky na stenu

Položte svoje obľúbené fotografie a obrázky na stôl alebo na poličku pomocou týchto elegantných rámikov. Kvalitný materiál a vynikajúce fotorámčeky spracovanie vytvárajú mimoriadne vznešený vzhľad. Diskrétna kresba dreva v kombinácii s priesvitnými farbami a hodvábnym lesklým povrchom dáva drevenému rámu nenápadný šarm.

 

Hľadáte pekný darček pre milého človeka na Vianoce? Potom sa pozrite na fotku, ktorá by mu mohla vyhovovať a umiestnila ju do tohto extravagantného rámčeka. Existujúci zrkadlový efekt robí všetko ešte zaujímavejším a vznešený dizajn v zlote naozaj vyhovuje každému existujúcemu štýlu nábytku. K dispozícii aj v inej veľkosti s nami.

Fotorámčeky na viac fotiek

fotoramiky na viac fotiek

Hama vyrába obrazové rámiky vo vlastných továrňach v rámci Európskej únie neďaleko Brna v Čechách. Pri príležitosti 75. výročia založenia spoločnosti bola v roku 1999 otvorená vlastná výroba. Obrovská kapacita úložiska, optimalizované pracovné postupy a automatizovaný tok tovaru v Hame zabezpečí Vám ako zákazníkovi  rýchle dodanie v priebehu niekoľkých dní.

 

Vždy si zapamätajte tie najkrajšie chvíle a vložte obľúbené fotky z dovolenky do rámu v striebornej farbe. Rámček môžete zavesiť buď na výšku, alebo na šírku. Nedovoľte, aby vaše fotky zostali v zásuvkách.